29.12.22 יובל כספין | "אופנה כראי התקופה"


המעצב יובל כספין בשתי הרצאות סטיילינג:
החלק ראשון - "אופנה כראי התקופה" - במאה ה - 20 חלו לא מעט מהפכות אופנה שהן תוצר של מהפכות חברתיות, זמינות הנראות, התקשורת והתנועה הפמיניסטית. ההרצאה עוברת על כל עשור במאה העשרים ומראה כיצד מלחמות, משברים כלכליים, מתחים פוליטיים, תנועות חברתיות וכו' הפכו בסופו של דבר לשינוי בארון הבגדים שלנו.
החלק השני - "מה לא ללבוש" - אי אפשר ללמד להתלבש יפה, אפשר ללמד להתלבש נכון ומחמיא. במפגש יובל נותן טיפים למשתתפות ומלמד איך להתלבש נכון.
שימו לב אורך המפגש עם יובל כספין יהיה כשעתיים וחצי עם הפסקה קלה בין החלק הראשון לשני.

12.01.23 אלונה פרידמן | "אם יוצאות... מגיעות"


"אם יוצאות מגיעות למקומות נפלאים, לפעמים גם לא ומסתבר שגם זה נפלא."
אלונה פרידמן, נכנסה לחיינו כשהפכה בין לילה לדוגמנית צעירה ומבטיחה והיא רק בת 14. לאחר שהתגייסה לצה"ל וסיימה קורס קצינות בהצלחה, המשקל שלה שוב תפס את הכותרות... סיפור מסע פנימי, מרגש ואמיץ על ילדה יפה שהתאהבה בשוקולד והפכה להיות אישה, שמתנצלת על כל קילוגרם מיותר שמתווסף לה עד שהיא פוגשת בקמט הראשון ויוצאת לגלות את עצמה מחדש. הצטרפי למסע שלה וגלי את עצמך.

23.03.23 ורד פלדמן | "לגוף שפה משלו"


ורד פלדמן, שחקנית תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע ("מתים לרגע", "השוטר הטוב", "אולי הפעם", "מסודרים" ועוד..).
היא לא האמינה שבזכות מבט חטוף על כף רגלה, ושבעזרת קריאת שפת גוף ישתנו לה החיים. בעקבות האירוע החלה ורד לחקור לעומק את עולם שפת הגוף המרתק ולהבין את החשיבות העצומה שלו על איכות חיינו.
בהרצאה המשלבת קטעי משחק ושיתוף הקהל, חושפת ורד בצורה קומית ורגישה כלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה כדי להשיג את המטרות ולייצר שינוי משמעותי בחיים ברמה האישית והמקצועית.

22.06.23 אמילי עמרוסי | "נעלי עקב, נעלי בית"


אמילי עמרוסי בסיפור מסע הבחירות האישי שלה וסיפורים מאחורי הקלעים של עולם העיתונות.
אמילי עמרוסי היא סופרת ועיתונאית, מגישת תוכניות פופולריות ברשת ב, כאן 11 וערוץ דמוקרטTV , בעלת טור במגזין ״פנימה״, יועצת בכירה לחברות וארגונים, יזמית בתחום התוכן, כותבת נאומים, ופרסמה 14 ספרים לילדים ולמבוגרים, בהם סדרת רב המכר ״הפרשה״ - פרשת השבוע לילדים.
עמרוסי מרצה בנושאי עיתונות והחברה הישראלית, מעבירה סדנאות כתיבה וסדנאות צמיחה, ומנחה כנסים וטקסים.
בעבר שימשה כדוברת מועצת יש"ע, כמגישת תוכניות בערוץ 10 בטלוויזיה, וכבעלת טור בעיתון ישראל היום.
נשואה, אם לארבעה, מתגוררת בירושלים.

ימי חמישי | שעה 20:00 | בספרייה העירונית קרית אתא, רמז 14 | מחיר מנוי לסדרה: 150 ₪ | רישום מקוון באתר רשת המתנ"סים.