מנהלת מכללת קרית אתא
אורה קורן
טל:073-3236871
פקס:04-8436302

מכללת קרית - אתא

מכללת אתא הינה המכללה העירונית של קרית אתא , הפועלת מזה 20 שנה ומשרתת את תושבי העיר , כמו גם את אוכלוסיית היישובים הסמוכים .

 

המכללה פועלת בתחום השכלת המבוגרים , בפיקוח משרד החינוך – האגף לחינוך מבוגרים . המכללה הינה מרכז לימודי לאוכלוסייה הבוגרת ( החל מגיל 18 ) המגיעה להשלים פערי למידה בתחום השכלת היסוד ( שנות לימוד 10,11,12) לתעודת גמר תיכונית ( ת.ג.ת.) כמו גם השלמת בגרות : אנגלית , מתמטיקה ולשון כמכינה להנדסאים .

 

פרט לתחום השכלת המבוגרים , מפעילה המכללה גם ביה"ס לשפות , קורסים מקצועיים , סדנאות העשרה וגמולי השתלמות . בנוסף , מפעילה המכללה פרויקטים ייחודים כדוגמת פרוייקט רשויות המאפשר גם לאוכלוסיות חלשות מבחינה סוציו-אקונומית להשתלב במעגל הלומדים או "תוכנית תהיל"ה" – תוכנית ייחודית ללומד המבוגר , בפיקוח משרד החינוך , המעניקה השלמת השכלת ייסוד למעוטי השכלה בין תלמידינו נמנים גם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים , ומיותר לציין שהמיקום נגיש לבעלי מוגבלויות .

 

אנו שותפי עשייה עם משרד החינוך , שירותי התעסוקה , משרד התמ"ת , מפעלים , משטרת ישראל , שב"ס , למשרדי הרווחה מרכזי הצעירים , ההוראה הוא מהמשובחים והמקצועיים ביותר ויחד עם אווירה תומכת , ייעוץ אישי וקמפוס

נעים , אנו מובילים את התלמידים להצלחה

לפרטים נוספים: 

טלפון מכללה: 073-3236871/3 שלוחה 2

כתובת: רחוב הפלמ"ח 11

ניתן להשאיר פרטים - כאן - ונחזור אליכם בהקדם!

פעילות המחלקה