תיאטרון קריית אתא - מנוי תשפ"ד

יום שלישי, 17/10/2023ב' חשון התשפ"ד

שעה: 20:30

מיקום: האודיטוריום העירוני, הפלמ"ח 11, קריית אתא

event_img

הצגות תאטרון:

17.10.23 - "מעבר לדלת"- הבימה

נינה היא רומנטיקנית חסרת תקנה. היא מכורה לניקיון ולקומדיות רומנטיות. אבל יש לה בעיה - היא לא יצאה מהבית כבר שלוש שנים. יום אחד קורה הגרוע מכל – בנה המרושש והחתיך של בעלת הבית, חוזר מחו"ל במפתיע ודורש להוציא את נינה. כדי לא לעזוב, נינה מוצאת את עצמה גרה עם גבר זר שמבלגן לה את הבית ובעיקר את החיים. אבל כשהקשר בין השניים מתהדק, נינה צריכה להחליט: האם לאחר שפתחה את הדלת היא תעז לפתוח גם את הלב?

מחזה מאת: אורי אוריין, בימוי: גמא פריד.

השחקנים: נינה: יעל לבנטל, יואל: גיא אריאלי, רולי: דוית גביש, דביר: אורי הוכמן / עמי סמולרצ'יק.

 

 28.11.23 - "מרציפנים" - הבימה

הצגת בכורה.

עדה, אלמנתו של איש התיאטרון הנערץ שמואל המרשלג, שוקדת על ההכנות לקראת ערב הוקרה לזכרו. ההתרגשות מתחלפת בייאוש כשמתחוור לה שקשיים כלכליים מאיימים על קיומו של האירוע. רחל בלוך, כוכבת במה לשעבר ומי שהייתה המאהבת של המנוח, מציעה לעדה מימון מלא של האירוע, ובתמורה היא דורשת לעמוד במרכזו. עדה נקרעת בין תשוקתה לקיים את האירוע הנוצץ ואף לזרוח בו, לבין התיעוב שהיא חשה כלפי האויבת הנצחית שלה. שתי הדיוות יוצאות לקרב אכזרי על זכרו של המת, שבמהלכו מתעוררים כל השדים מן העבר.

בכיכובה של ליא קניג.

יוצרים ושחקנים:
קומדיה מרה מאת: מאיה הפנר בימוי: מור פרנק.

 

12.12.23 - "המפקח בא" - תאטרון חיפה

 

26.12.23 - "המודעה" - הבימה

בכורה ישראלית למחזה נודע מפרי עטה של נטליה גינצבורג (1991-1916)

הסופרת היהודייה-איטלקייה הגדולה, אהובת הקהל הישראלי, שספריה הפכו רבי מכר.

אלנה, סטודנטית צעירה ותמימה, עונה למודעה בעיתון ושוכרת חדר בביתה של תרזה. אין לה מושג להיכן הגיעה ולאן יתגלגלו הדברים מכאן והלאה...בעלת הבית שלה נפרדה לא מזמן מבעלה, לורנצו.

הוא, כך נראה, המשיך הלאה בחייו, בעוד היא מתקשה להשלים עם האובדן. כשהבעל לשעבר שב ומבקר בבית, פצעי הזוגיות השבורה נפתחים מחדש (או שמא לא הגלידו מעולם...).

מאת: נטליה גינצבורג, בימוי: רועי הורוביץ.

השחקנים: תרזה: מירב גרובר, לורנצו: עודד לאופולד, אלנה: ספיר אזולאי, שליח / ג'ובנה: שחר כרמי.

 

 2.1.24 - הסטנדאפיסט - מופע יחיד - יעקב כהן - תיאטרון חיפה

גדול הקומיקאים בישראל, השחקן יעקב כהן במופע חדש ומפתיע המבוסס על סטנדאפ טהור.

בין אז להיום, בין מגדל העמק לתל אביב, בין הסטנדאפ לתאטרון, בין הומור פרוע לאמת פשוטה, איש מצחיק אחד שהוא קצת מכל אחד מאיתנו.

מזה 30 שנה הוא מדבר אלינו ועלינו בגובה העיניים ועם כל הנשמה ועכשיו הוא חוזר להצחיק אותנו מכל הל במופע חדש, ייחודי ומפתיע.

כתב: אלי ביזאווי.

ערך, ביים וגם כתב: משה נאור.

 

6.2.24 - "הבן"- הקאמרי

הוריו הגרושים של ניקולא מודאגים ממצבו הנפשי. מילד חייכן ואופטימי הוא הפך לנער לא מתקשר, לא מחייך, שמשקר בלי הרף. בניסיון לשנות את התחושות שעוברות עליו, ניקולא מבקש לעבור לגור עם אביו ומשפחתו החדשה בתקווה שהתחלה חדשה, ובית ספר חדש יעשו לו טוב.

דרמה משפחתית נוגעת ללב מאת פלוריאן זלר, אחד הקולות האמיצים והנועזים במחזאות המודרנית.

בימוי: גלעד קמחי.

השחקנים: דרור קרן, אלון סנדלר, שרה פון שוורצה / דורית לב ארי, נטע גרטי / מיכל עוזיאל, אוהד שחר / דויד בילנקה, אדי אלתרמן / יובל לבני / טל וייס.

 

 4.6.24 - "ערב שקופיות" - צוותא

נילי וירון נשואים כבר 15 שנים, אולם הזמן, הילדים, השגרה והחיים עושים את שלהם וכמו זוגות רבים, רובץ עליהם ענן גדול של כובד, ריחוק וזרות. מתוך סיפור חייו, יצר יפתח קליין את ההצגה "ערב שקופיות" ומעניק הצצה לחיים של כולנו, לירידות, לעליות, למה שקרה בתחילת הקשר ולמה שמתרחש עכשיו, לדרך שכל זוג וזוג חווה או עשוי לחוות.

 

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים: