סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8456712 / 073-3236837
liyaok@ka.matnasim.co.il
פקס:

להקות ייצוגיות

להקות המחול העירוניות נוסדו על מנת להוות את עמוד השדרה המרכזי בפעילות התרבות בקרית-אתא. הלהקות מופיעות באירועים וטכסים מרכזיים בארץ ובחו"ל.

הרפרטואר של להקות המחול עשיר ומגוון וכולל מחול ישראלי ופולקלוריסטי, והכוריאוגרפיה הייחודית משלבת מחולות אתניים ומודרניים בשילוב תלבושות ססגוניות ומגוון רחב של אביזרים תיאטרליים. הלהקות הבוגרות משתתפות בפסטיבלים בינלאומיים בישראל, קנדה, רוסיה, ולאחרונה שבו ממסע הופעות – שלישי במספר- במונטריאול.

איכותן של הלהקות לא נסתר מעיניהם הבוחנות של מנהלי הפסטיבלים בעולם והן רשומות במאגר הלהקות לפסטיבלים בחסות האיחוד האירופי ואונסקו. מייצגות את קרית אתא באירועים וטקסים שונים ברחבי הארץ והעולם.

הרפרטואר של הלהקות עשיר ומגוון וכולל ריקודים ישראליים, פולקלור ריקודים חסידיים ועוד. הכוריאוגרפיה ייחודית ומשלבת ריקודים אתניים ומודרניים בשילוב תלבושות מהממות ומגוון אביזרים תיאטראליים ייחודיים. בפסטיבל הבינלאומי למחול בכרמיאל. כמו כן בפסטיבלי אונסקו והאיחוד האירופאי.

הלהקות מונות כ 400- תלמידות מרחבי העיר קרית אתא. הפעילות מתקיימת כל השנה להוציא שבתות וחגים, היינו בחוה“מ מתקיימת פעילות רגילה.

כוריאוגרפיה:אורית אהרונוביץ‘ - בוגרת (.B.A) האקדמיה לתרבות במגמת מחול בסנט-פטרסבורג, הסבת אקדמאים להוראה ולומדת לתואר שני בהוראה במכללת גורדון. 30 שנות ניסיון כמורה לבלט קלאסי באקדמיה למחול אולן-אודה, כוריאוגרפית רקדנית בתיאטרון אומסק ומורה למחול בעיריית חיפה. מורה למחול ומחנכת בביה"ס גיבורי-עציון בקרית אתא.

מנהלת הלהקות: קרן מנשה.

  • הצהרת נגישות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים